logo restaurace

RESTAURACE U REGINY

DOMÁCÍ KUCHYNĚ NEJVYŠŠÍ KVALITY

RODINNÁ RESTAURACE U ČESKÉHO KRUMLOVA

VAŘÍME PRO KAŽDÉHO

 

V naší stylové restauraci nabízíme možnost celodenního stravování se specialitami domácí kuchyně. Restaurace s kapacitou až 45 míst je otevřena jak pro ubytované hosty, tak pro širokou veřejnost. Zahradní terasa s kapacitou 30 osob nabízí příjemné posezení. V našem rodinném pensionu se postaráme jak o Vaše pohodlí, tak o plný a spokojený žaludek.

Jídelní a nápojový lístek

U větších akcí rádi přizbůsobíme otevírací dobu dle přání

Rezervace a otevírací doba

 

Zarezervujte si stůl na večeři či oběd na telefonním čísle: +420 722 910 809 nebo nám napište na pension.regina@seznam.cz. Pro speciální nabídky sledujte náš Facebook. Těšíme se na Vaši návštěvu. U nás si pochutnáte!

Otevírací doba do 31.3.2022: 

Pátek: 15:00 - 22:00; Sobota a neděle: 12:00 - 22:00; U větších akcí rádi přizbůsobíme otevírací dobu dle potřeby

Otevírací doba od 1.4.2022: 

Středa a čtvrtek: 17:00 - 22:00; Pátek: 15:00 - 22:00; Sobota a neděle: 12:00 - 22:00, U větších akcí rádi přizbůsobíme otevírací dobu dle potřeby

Rodinné oslavy a firemní akce

Akce přesně dle Vašich přání

 

Hledáte ideální místo, kde byste uspořádali seminář nebo školení? Chtěli byste překvapit rodinného příslušníka a uspořádat mu u nás narozeninovou oslavu? Právě jste našli skvělé místo! Menu na akce skládáme po vzájemné dohodě, připravíme výzdobu nebo Vás spojíme s profesionály koordinující akce.

Firemní a soukromé akce

Salonek

Multifunkční prostor pro akce

 

Kromě restaurace s kapacitou 45 míst nabízíme také salonek pro pořádání svateb, rodinných oslav, seminářů a dalších firemních akcí u Českého Krumlova, ve Větřní s kapacitou až 40 míst. Tyto dva prostory je možné částečně propojit. V salonku můžeme připravit raut, servírované snídaně, oběd nebo večeři. Z vybavení nechybí plátno, projektor a plochá TV. Kontaktujte nás, připravíme Vám nabídku na míru.

Navštivte sekci "Fotogalerie" kde najdete více fotek

Prohlédněte si pár fotografií z naší restaurace

 

Máte dotazy nebo chcete vytvořit rezervaci v restauraci? Napište nám!