Naše služby

Odpočinek ve Větřní u Českého Krumlova

Služby
Parkování

K pensionu patří i vlastní parkoviště, které je pro ubytované a návštěvníky restaurace zcela zdarma. U nás se Vám nestane, že byste neměli kde zaparkovat.

Wi-Fi připojení

U nás se připojíte kdekoliv. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém pensionu zdarma.

Recepce

Recepce je k dispozici od 15:00 do 21:00. Mimo provozní dobu jsme Vám k dispozici na e-mailové adrese pension.regina@seznam.cz nebo na tel. číslech +420 722 910 809 a +420 723 347 973.

Dětská postýlka 

Pro děti do 2 let Vám rádi zapůjčíme dětskou postýlku s povlečením za příplatek 100 Kč/ noc. 

Domácí zvíře 

Pejsci v našem pensionu nejsou povoleni. Děkujeme za pochopení.

Check-in/ Check-out

Příjezd na ubytování je možný od 15:00 do 21:00. Pokoje musí být opuštěny nejpozději do 10:00.

Snídaně

Nový den by neměl začít bez dobré snídaně. I v tomto ohledu se o Vás s radostí postaráme. Snídaně formou bufetu je podávána od 8:00 do 09:30 v salonku nebo restauraci. Teplou formu snídaní můžete vybírat z aktuální nabídky vajíček, slaniny nebo párků.

Restaurace u Reginy

Pochutnejte si na domácí kuchyni v naší krásné a stylové restauraci. Otevírací doba restaurace se líší v závislosti na sezóně. Více informací naleznete v sekci "Restaurace".

Firemní akce & salonek

U nás Vaší firemní akci nebude nic chybět. Máme ideální prostory pro pořádání školení, firemních snídaní či obědů nebo teambuildingů. Navštivte sekci "Firemní akce" a přesvědčte se sami.

Svatby a oslavy

Nabízíme perfektní zázemí pro pořádání svateb. Díky dolní zahradě s jezírkem a romantickým zákoutím budete odcházet s nezapomenutelnými fotkami. K dispozici je pro svatebčany i romantické apartmá, salonek nebo restaurace pro oslavu s rodinou. Navštivte stránku "Svatby", kde se dozvíte více.

Gril a venkovní posezení

V případě příznivého počasí je všem hostům k dispozici gril a posezení. V letních měsících pořádáme někdy i grilování. Aktuální informace naleznete vždy v sekci "Novinky" nebo na našem facebooku.

Zahrada

Odpočiňte si na slunečné terase, dejte si něco dobrého z našeho grilu a oddejte se krásám harmonické zahrady. Ze zahrady je výhled na přírodní jezírko. Rádi Vám zdarma zapůjčíme lodičku a po rybníku se můžete projet. 

Výlety v okolí

Bohaté kulturní vyžití Vám nabízí blízké okolí a město Český Krumlov. Nedaleko pensionu se nachází koupaliště se sportovním areálem. Rádi Vám poradíme a pomůžeme naplánovat ideální výlet. Více tipů naleznete v sekci "Okolí".

Venkovní stojan na kola

U penzionu máme stojan na kola, který můžete využít zcela zdarma. Stačí si přinést zámek.

Další služby pro ubytované zdarma

Volný čas můžete trávit i se sportovním vybavením, které Vám rádi zapůjčíme zdarma. Máme k dispozici ping pongový stůl s raketami a míčky, petang, frisbee a squashové rakety s košíčky. Na pokoj Vám rádi zapůjčíme společenské hry.