RESTAURACE REGINA

VÁŠ DRUHÝ DOMOV

Abyste se i v restauračních prostorách cítili jako doma a mohli si vychutnat naše poctivé pokrmy v klidu a soukromí, jsou naše restaurace a salonek od 17.2.2023 otevřeny pouze pro ubytované hosty.

Rádi bychom provozovali poctivou gastronomii, využívali pouze kvalitní suroviny a dokázali se spolehnout sami na seba při přípravě všech pokrmů. Restaurace je u nás místem nejen pro přátelská setkání ale i pro příjemný večer v naší společnosti. Budete se u nás cítit jako doma.

Firemní a soukromé akce v restauraci nebo salonku jsou možné pouze po předchozí domluvě, s minimálním počtem 10 a více osob.

HÝČKÁNÍ NA TALÍŘI

KUCHYNĚ PRO UBYTOVANÉ HOSTY

 

Snídaně je zahrnuta v ceně pobytu a je podávána v salonku od 08:00 do 09:30. Užijete si zde bohatý studený bufet. Na přání Vám připravíme i teplý pokrm jako vajíčka na různé způsoby, párky nebo palačinky.

Večeře je za příplatek 230 Kč/ dospělá osoba a 180 Kč/ dítě do 12. let. Večeře je podávána v restauraci (18:00 - 20:00) a zahrnuje karafu vody, polévku dle denní nabídky a hlavní jídlo. Váš večerní pokrm si vždy volíte na snídaních a můžete si vybrat ze dvou hlavních jídel. Budete mít chuť na dezert? Ten si můžete doobjednat přímo na večeři. V den příjezdu je večeře volena při check-inu.

Neobjednali jste si večeři předem nebo by jste chtěli polopenzi pouze ve vybrané dny? Žádný problém! Vše domluvíme při příjezdu.

Salonek jako společenská místnost

Místo pro příjemná setkání

 

Připravili jsme pro vás klidné místo pro setkávání s vašimi blízkými, přáteli a dalšími hosty. V restauraci nebo salonku můžete využít posezení u kvalitní kávy, lahodného vína i čepovaného piva v kruhu rodiny či přátel. Salonek je všem ubytovaným k dispozici denně od 12:00 do 21:00. Od 12:00 do 15:00 bude k dispozici káva a čaj zdarma. Restaurace je k dispozici od 15:00 do 21:00.

Od 15:00 si zde budete moct objednat alko, nealko nápoje i drobné pochutiny od naší milé obsluhy. Přístup do salonku se může změnit v případě konání firemní či soukromé akce.

Rezervace pro 10 a více osob

Firemní a soukromé akce

 

Rádi pro Vás zorganizujeme svatbu, rodinnou oslavu, seminář a další firemní akce nad 10 osob. Důležitá je včasná rezervace a naše příprava. Proto neváhejte, napište nám nebo zavolejte. Rádi pro Vás připravíme bohatý raut s řízečkama, mini hamburgery a jiné speciality naší restaurace. Z vybavení nechybí plátno, projektor a plochá TV.

Salonek od 23.1. do 16.2.2023 prochází rekonstrukcí.

Firemní a soukromé akce

Navštivte sekci "Fotogalerie" kde najdete více fotek

Prohlédněte si pár fotografií z naší restaurace

 

Máte dotazy nebo chcete poptat akci? Napište nám!