VÁŠ VELKÝ DEN

POHÁDKOVÉ SVATBY U ČESKÉHO KRUMLOVA

Romantická zahrada s jezírkem

Dokonalá svatba v jižních Čechách

 

Kdo by si nepřál svatbu snů jako z pravé pohádky? Pokud takovou hledáte, tak u nás jste na správném místě. Svatební hostiny i s možností obřadu v romantické zahradě s jezírkem pořádáme již od založení našeho rodinného pensionu a restaurace. Váš svatební den má být tím nejkrásnějším dnem v životě, proto Vám splníme to, co Vám na očích uvidíme. U nás zažijete pohádkovou svatbu v nádherném romantickém prostředí bývalého statku. Svatební hostinu můžeme uspořádat jak venku, tak v našem stylovém salónku s kapacitou až 45 lidí. Svatebčany ubytujeme v našem krásném pensionu s kapacitou 29 lůžek a pro Vás máme připravené nádherné svatební apartmá.

Pro dokonalost Vaší svatby spolupracujeme s báječnou svatební organizátorkou, paní Erikou Smolíkovou, která zajišťuje kompletní svatební servis. Nechte tedy vše na nás a dovolte nám pomoci s prvním krokem do nové etapy Vašeho společného života.

Zavolejte nám nebo napište, připravíme Vám nabídku na míru. Nebo si vyberte z naší nabídky svateb. Nezapomeňte si pro svou přípravu pohádkové svatby stáhnout svatebního průvodce (zde), který Vám pomůže svatbu perfektně naplánovat a na nic při tom nezapomenout.

Svatby od června do září (včetně) je možné uspořádat pouze v kombinaci s ubytováním na 2 noci.

Kontaktujte nás, připravíme Vám nabídku na míru.

Reference

Maximální kapacita - 45 osob

Svatba - Basic

 

V našem pensionu Regina jsme pro Vás připravili balíček pohádkové svatby BASIC. Jedná se o svatbu v základním provedení, která obsahuje pronájem celého pensionu, salonku i restaurace, základní dekoraci a svatební hostinu.

Více informací

Maximální kapacita - 45 osob

Svatba - Exclusive

 

Kdo by nechtěl zažít pohádkovou svatbu? V našem balíčku svatby EXCLUSIVE si ji sestavíte dle Vašeho přání. Nádherné dekorace zajišťuje paní Erika Smolíková, která je ve svém oboru dlouholetou profesionálkou.

Více informací

Napište nám Vaši představu!