FIREMNÍ A SOUKROMÉ AKCE U ČESKÉHO KRUMLOVA

IDEÁLNÍ PARTNER - PENSION REGINA

Hledáte vhodné místo pro soukromou nebo firemní akci v jižních Čechách? Od spuštění provozu pensionu bylo u nás uspořádaných nespočet soukromých i firemních akcí. Jsme velice rádi, když si někdo pro svou událost vybere právě náš pension. Právě proto se vždy snažíme vyjít maximálně vstříc každé jedné osobě nebo firmě. Jsme velmi flexibilní a občas dokážeme zařídit i nemožné. Uspořádejte svou akci u nás, nebudete litovat!

Akce, dle kapacity, probíhají v našem multifunkčním salonku s kapacitou až 54 osob. Jsme schopní přizpůsobit prostor dle přání klienta. V salonku Vám rádi připravíme různé rauty a bufety nebo třeba taneční prostor. Nemůžeme zapomenout ani na vybavení. Nachází se zde plochá TV, Wi-Fi připojení, projektor a plátno.

Vše pro firemní akce

Seminář, školení, business meetingy nebo teambuildingy

 

Multifunkční salonek v průběhu dne zajistí kvalitní školení a ve večerních hodinách se může proměnit v taneční parket a Vaši zaměstnanci si užijí i trochu zábavy. V případě větších akcí dokážeme salonek propojit s restaurací a vytvořit tak prostor až pro 85 osob. V případě uspořádání teambuildingu firmám pronajímáme celý pension včetně venkovní terasy s grilem a posezením.

Vše dle Vašich představ

Narozeniny, výročí a další soukromé akce

 

Chcete oslavu pouze v úzkém rodinném kruhu a nechcete být rušeni? Nebo právě naopak byste chtěli salonek i celou restauraci jen pro sebe? Vše umíme zařídit. Každá oslava je u nás plánována do nejmenšího detailu. V první řadě spolu probereme Vaše představy a vytvoříme Vám nabídku na míru.

Reference

ZENTIVA

 

Malebný rodinný penzion podtrhující atmosféru Jižních Čech s romantickým rybníkem. Skvělý personál ochotný realizovat i nevšední nápady a požadavky hostů. Výborná kuchyně plná tradičních dobrot a pestrá nabídka gurmánských specialit a výborných vín. Možnost grilování ve stylovém altánu uprostřed krásné zahrady, skryté před zraky kolemjdoucích. Úžasné místo i pro rodinou.

Odešlete nám poptávku a připravíme Vám nabídku na míru!